Kategorie

Producenci

  • system płatności przelewy 24

    system płatności przelewy 24
Polskie marki
Polskie marki

Polskie marki, polskie kosmetyki

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale na światowym rynku samochodowych kosmetyków, funkcjonują dwie polskie marki. Funkcjonują i mają się świetnie. Właściciele marek mają bardzo rozbudowana ofertę z produktami, które są cenione za jakość i niewygórowaną cenę.

Warto o tym pamiętać, sięgając po produkty nadające błysk naszemu autu. Powinniśmy wspierać rodzime firmy, zwłaszcza w sytuacji kiedy ich wyroby są równie dobre, a nawet lepsze niż u zagranicznej konkurencji. Samego samochodu polskiej produkcji niestety nie kupimy, ale polskie kosmetyki do jego pielęgnacji już tak.

ADBL  

Producent, który opracowuje kosmetyki z własną recepturą. Dzięki temu może dbać o najwyższą jakość już na etapie prac w laboratorium chemicznym. W jego ofercie można znaleźć całą gamę produktów potrzebnych do pielęgnowania auta. Oprócz kosmetyków oferuje rozmaite pędzle, szmatki i glinki ułatwiające czyszczenie poszczególnych elementów w samochodzie.

Szampony, uniwersalne płyny, środki do czyszczenia kół, woski i wiele innych…Wszystko to znajdziemy w ofercie ADBL. Oferta firmy jest kompletna. Wszystko czego możemy potrzebować do pielęgnacji auta, znajdziemy w ich asortymencie.

Przykładowe produkty:

  • ADBL APC – uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni w aucie.
  • ADBL Beetle Juice Squeezer – płyn do usuwania pozostałości po owadach
  • ADBL Vampire Liquid – środek do czyszczenia felg
  • ADBL QD1 – nadaje połysk i zabezpiecza lakier

Shiny Garage

Produkuje kosmetyki samochodowe specjalnie z myślą o pasjonatach autodetailingu. Ze względu na grupę docelową Shiny garage przykłada ogromną wagę do jakości swoich produktów. W końcu liczy na klientów, którzy poprzez swoja pasję stali się profesjonalistami w dbaniu o samochód. Jednak wysoka jakość nie powoduje wysokiej ceny. W tym wypadku stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny. Niezależnie czy sięgniemy po preparaty do pielęgnacji lakieru, plastików, wnętrza…będziemy zadowoleni z uzyskanych efektów.

Przykładowe produkty:

  • Shiny Garage Morning Dew – quick detailer, nadaje niesamowitą śliskość lakieru.
  • Shiny Garage Seal Separator – sztyft do uszczelek
  • Shiny Garage Back2Black Polymer Tire Dressing – dressing do opon z kwarcem

 

 

 

 

 

Udostępnij wpis

Śledź nas na Facebooku