Cleanery

Producenci

  • system płatności przelewy 24

    system płatności przelewy 24

Tylko online

Zymöl HD Cleanse - dedykowany cleaner pod wosk 250ml

CS201

Nowy produkt

Zymöl HD-Cleanse – to cleaner przeznaczony do oczyszczania lakieru przed woskowaniem. Produkt usuwa utlenienia lakieru, drobne zarysowania, pozostałości starych wosków oraz past polerskich. Oprócz tego doskonale radzi sobie z usuwaniem plam po twardej wodzie tzw. water spotami, szybko i skutecznie je usuwając.

Więcej szczegółów

120,00 zł brutto

Cechy produktu

Pojemność250 ml

Więcej informacji

HD-Cleanse dedykowany jest pod woski marki Zymöl, zapewniając im odpowiednią trwałość i efekt.

Produkt można aplikować ręcznie za pomocą aplikatora bawełnianego lub za pomocą maszyny polerskiej z miękkim padem, najlepiej maszyny typu dual action. Użycie tego produktu jest niezwykle ważne przed aplikacją wosku.

Zymol HD-Cleanse przygotowuje powierzchnię lakieru przed aplikacją wosku, usuwając utlenienia, delikatne rysy oraz pozostałości starych wosków czy past. Świetnie radzi sobie też z plamami po twardej wodzie, usuwając je szybko i skutecznie.

Tylko stosując HD-Cleanse jesteśmy w stanie uzyskać pełnię walorów wizualnych i trwałość wosków Zymöl.

Szczegóły użycia:

Produkt można wypracowywać ręcznie (za pomocą bawełnianych aplikatorów) jak i maszynowo, na niskich obrotach i przy użyciu miękkie gąbki.

Pojemność: 250 ml.

Tylko oryginalne produkty.

W T.H. ALPLAST Sp.z o.o. Sp.k. - dostawcami są wyłącznie producenci lub autoryzowani dystrybutorzy produktów. Zapewniamy oryginalność wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj, że kupujesz produkt chemii profesjonalnej. Zanim go użyjesz, prosimy zapoznać się dokładnie z zasadami postępowania z produktem, jego zakresem i sposobem szczegółowego użycia, przechowywania i wymogami ochrony produktu przed niepowołanym dostępem.

Zanim dokonasz aplikacji produktu koniecznie przetestuj jego działanie na próbce lub w niewidocznym miejscu. Tekst w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi instrukcji użytkowania danego produktu.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku