Higiena Line - TH ALPLAST

Kategorie

Manufacturers

Oferowane przez Naszą Firmę produkty Tenzi to to skuteczne preparaty chemii przemysłowej o szerokim zastosowaniu. W asortymencie znajdują się profesjonalne środki czystości przystosowane do wykorzystania w super- i hipermarketach, szkołach, szpitalach czy w obiektach rolniczych. Dzięki odpowiednim komponentom nasze produkty doskonale radzą sobie...
Oferowane przez Naszą Firmę produkty Tenzi to to skuteczne preparaty chemii przemysłowej o szerokim zastosowaniu. W asortymencie znajdują się profesjonalne środki czystości przystosowane do wykorzystania w super- i hipermarketach, szkołach, szpitalach czy w obiektach rolniczych. Dzięki odpowiednim komponentom nasze produkty doskonale radzą sobie z rdzą, kamieniem, sadzą i tłuszczem. Mogą być nakładane na materiały skórzane, powierzchnie drewniane, elewacje budynków i inne zabrudzone powierzchnie. Dostępne w tej kategorii środki czystości Tenzi to również preparaty do zmywania kostki brukowej, preparaty do impregnowania kamiennych posadzek czy fug cementowych, a także produkty do usuwania gumy do żucia z dywanów lub mebli.
Co wyróżnia te środki na tle innych? Każdy produkt ma swoją kartę, którą udostępnimy klientowi – pamiętajmy – wiele produktów na rynku jest bardzo niebezpieczne dla ludzi. Mogą one powodować reakcje alergiczne i podrażnienia skóry. Dlatego zwracajcie Państwo uwagę na skład produktu i ostrzeżenia, które kryją się na butelkach.
Możemy dokładnie sprawdzić skład, poczytać o certyfikatach i testach, które zostały przeprowadzone zanim środki wprowadzono do sprzedaży.
Do produkcji naszych środków używamy anionowych środków pomocniczych, które są lepsze niż np. niejonowe środki pomocnicze, których pochodzenie nie do końca jest znane.
More

Higiena Line There are 45 products.

per page
Showing 1 - 24 of 45 items
Showing 1 - 24 of 45 items
super-sellerSuper Sprzedawca
1600 opinii
5,0/5 star