Bezpieczna płatność - TH ALPLAST

Kategorie

Manufacturers

iMoje - wszystkie najpopularniejsze metody płatności online w jednym miejscu!

iMoje to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS. Wszystkie najpopularniejsze metody płatności online w jednym miejscu!

Twisto - Kup teraz, zapłać za 21 dni!

Opcja późniejszej płatności - do 21 dni bez żadnych opłat
Bez logowania, autoryzacji, podawania numeru karty czy PESEL
Dostępna bez rejestracji dla klientów wszystkich banków

Co to jest Twisto?
Metoda zakupu, która pozwala Ci zapłacić za zamówienie po uprzednim sprawdzeniu go w domu. Bez rejestracji, podawania wrażliwych danych. Szybko, bezpiecznie i wygodnie!

Jak mogę skorzystać z Twisto?
Na etapie wyboru metody płatności wybierz Płacę online z imoje, a następnie Zakup z Twisto.

Kiedy i jak dokonuję płatności do Twisto?
Masz 21 dni na opłacenie zakupów od dnia złożenia zamówienia. Wszystkie niezbędne informacje otrzymasz mailowo.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?
Twisto nic Cię nie kosztuje, płacisz jedynie za swoje zamówienie.

Formuła zakupowa Twisto
1. Formuła zakupowa "Kup z Twisto" jest usługą świadeczoną przy pomocy naszego sklepu internetowego, poprzez bramkę płatniczą.
2. Formuła zakupowa "Kup z Twisto" jest sposobem zawarcia i wykonania Umowy Sprzedaży pomiędzy Klientem i Akceptantem, w tym dokonania zapłaty ceny towaru powiększonej o ewentualne opłaty dodatkowe, takie jak np.: opłaty za transport, dostarczenie, usługi pocztowe, itp. (łącznie: "Cena Towary".

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis  umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Zapłaty z góry możesz dokonać za towar dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej lub przez system Paczkomatów InPost - albo w przypadku wybrania podczas składania zamówienia opcji Click&Collect – płatność online i odbiór w salonie.


super-sellerSuper Sprzedawca
1600 opinii
5,0/5 star