Konserwacja i odświeżanie

Producenci

  • system płatności przelewy 24

    system płatności przelewy 24
Meguiar's Convertible Weatherproofer - impregnacja dachów kabrio 340ml Zobacz większe

Meguiar's Convertible Weatherproofer - impregnacja dachów kabrio, 340ml

G2112EU

Nowy produkt

Środek do impregnacji dachów kabrio (340 ml).

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

56,00 zł brutto

Cechy produktu

Waga290 g
Pojemność340 ml

Więcej informacji

Chroń i konserwuj dach Twojego kabrioletu produktem  Meguiar’s® Convertible & Cabriolet Weatherproofer. Ta wszechstronna formuła tworzy barierę ochronną zapewniającą długotrwałą osłonę przed promieniami UV, kwaśnym deszczem, ptasimi odchodami, plamami itp. Specjalnie opracowana do użytku na brezentowych, tekstylnych, moherowych i winylowych dachach. Meguiar’s Convertible & Cabriolet Weatherproofer jest łatwym w użyciu rozwiązaniem aby Twój dach wyglądał jak nowy.

Pojemność: 340ml.

Tylko oryginalne produkty.

W T.H. ALPLAST Sp.z o.o. Sp.k. - dostawcami są wyłącznie producenci lub autoryzowani dystrybutorzy produktów. Zapewniamy oryginalność wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj, że kupujesz produkt chemii profesjonalnej. Zanim go użyjesz, prosimy zapoznać się dokładnie z zasadami postępowania z produktem, jego zakresem i sposobem szczegółowego użycia, przechowywania i wymogami ochrony produktu przed niepowołanym dostępem.

Zanim dokonasz aplikacji produktu koniecznie przetestuj jego działanie na próbce lub w niewidocznym miejscu. Tekst w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi instrukcji użytkowania danego produktu.

Produkty powiązane

Śledź nas na Facebooku