Piany aktywne

Producenci

  • system płatności przelewy 24

    system płatności przelewy 24
Shiny Garage Fruit Snow Foam 5l Zobacz większe

Shiny Garage Fruit Snow Foam 5l

10.15

Nowy produkt

Shiny Garage Fruit Snow Foam Neutral pH - to niesamowity produkt. Daje bardzo gęstą pianę (tzw. kożuch), ładnie pachnie przy czym również myje samochód. Idealny produkt do jesienno - zimowej pielęgnacji samochodu, dobrze domywa zabrudzenia nie naruszając wosku. Polecamy szczególnie w połączeniu z ręczną pianownicą Mesto Foamer.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

69,50 zł brutto

Cechy produktu

Pojemność5 l

Więcej informacji

Shiny Garage Fruit Snow Foam Neutral pH - to niesamowity produkt. Daje bardzo gęstą pianę (tzw. kożuch), ładnie pachnie przy czym również myje samochód. Idealny produkt do jesienno - zimowej pielęgnacji samochodu, dobrze domywa zabrudzenia nie naruszając wosku. Polecamy szczególnie w połączeniu z ręczną pianownicą Mesto Foamer.
Pojemność: 5l.

Tylko oryginalne produkty.

W T.H. ALPLAST Sp.z o.o. Sp.k. - dostawcami są wyłącznie producenci lub autoryzowani dystrybutorzy produktów. Zapewniamy oryginalność wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj, że kupujesz produkt chemii profesjonalnej. Zanim go użyjesz, prosimy zapoznać się dokładnie z zasadami postępowania z produktem, jego zakresem i sposobem szczegółowego użycia, przechowywania i wymogami ochrony produktu przed niepowołanym dostępem.

Zanim dokonasz aplikacji produktu koniecznie przetestuj jego działanie na próbce lub w niewidocznym miejscu. Tekst w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi instrukcji użytkowania danego produktu.

Produkty powiązane

Śledź nas na Facebooku