Kategorie

Producenci

Poorboy's World Wheel Sealant - Wosk syntetyczny w paście do felg, 235 ml

PB-WS
736211517173

Nowy produkt

Poorboy’s World Wheel Sealant - wosk syntetyczny przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju felg.

Więcej szczegółów

dostępne: 3 Przedmioty

EAN 736211517173


63,01 zł brutto

Cechy produktu

Waga 235ml
Pojemność 235ml

Więcej informacji

Poorboy’s World Wheel Sealant

Poorboy’s World Wheel Sealant 

Wosk syntetyczny przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju felg. Jest odporny na działanie wysokich temperatur. Dokładnie pokrywa całą powierzchnię felgi, nadając jej niesamowity połysk. Tworzy barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami takimi jak sól drogowa oraz pył z klocków hamulcowych.

Jego użycie sprawi, że felga zyska ekstremalnie śliskie wykończenie, które minimalizuje możliwość przywierania nowych zabrudzeń. Dzięki użyciu Poorboy’s World Wheel Sealant mycie i doczyszczanie felg stanie się łatwe i przyjemne. 

Sposób użycia:

Poorboy’s World Wheel Sealant  jest przeznaczony do aplikacji ręcznej. Nałóż cienką warstwę produktu na oczyszczoną felgę za pomocą aplikatora. Pozostaw na powierzchni na około kilka minut, a następnie wypoleruj dokładnie ręcznikiem z mikrofibry.

Pojemność: 235 ml

Tylko oryginalne produkty.

W T.H. ALPLAST Sp.z o.o. Sp.k. - dostawcami są wyłącznie producenci lub autoryzowani dystrybutorzy produktów. Zapewniamy oryginalność wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj, że kupujesz produkt chemii profesjonalnej. Zanim go użyjesz, prosimy zapoznać się dokładnie z zasadami postępowania z produktem, jego zakresem i sposobem szczegółowego użycia, przechowywania i wymogami ochrony produktu przed niepowołanym dostępem.

Zanim dokonasz aplikacji produktu koniecznie przetestuj jego działanie na próbce lub w niewidocznym miejscu. Tekst w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi instrukcji użytkowania danego produktu.

  • Oceny (0)
  • 21 innych produktów w tej samej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    super-sellerSuper Sprzedawca
    1600 opinii
    5,0/5 star