Płyny, mydła antybakteryjne

Producenci

  • system płatności przelewy 24

    system płatności przelewy 24
Tenzi - DS1 - Szybka Dezynfekcja - koncentrat 1l Zobacz większe

Płyn do dezynfekcji powierzchni Tenzi DS1 1L - koncentrat 1:10

U04/001

Nowy produkt

Skoncentrowany płyn bakteriobójczy i grzybobójczy do dezynfekcji powierzchni. Produkt znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym, produkcyjnym, zakładach usługowych oraz w domu.

Idealnie nadaje się do szybkiej dezynfekcji mebli kuchennych, lady, blatów, półek, klamek, szyb, stołów, elementów wyposażenia łazienek i pomieszczeń użytkowych.

Szybka dezynfekcja już w 1 minutę!!!

Więcej szczegółów

96,90 zł brutto

Cechy produktu

Pojemność1 l

Więcej informacji

 Skoncentrowany płyn  do dezynfekcji powierzchni o  działaniu  bakteriobójczym  i  grzybobójczym, przeznaczony  w  zakładach  przemysłu  spożywczego w tym również powierzchni mających  kontakt  z  żywnością w przemyśle produkcyjnym, zakładach usługowych oraz w domu, do stosowania  w  salonach  odnowy biologicznej, zakładach fryzjersko - kosmetycznych,  placówkach  gastronomicznych,  itp.  Wykazuje  działanie bakteriobójcze  i  grzybobójcze (w  zakresie  grzybów drożdżopodobnych)  zgodnie  z  normą PN-EN  13697:2002.  

Produkt nie  jest  przeznaczony  do stosowania  w  obszarze medycznym. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym: 5401/13.

ATEST PZH: B-BŻ-6071-21/19/G

Koncentrat 1 : 10

ZASTOSOWANIE:

- meble kuchenne, półki, stoły;

- kasy, blaty, lady;

- klamki, elementy wyposażenia;

- szyby i powierzchnie szklane;

- solaria;

SPOSÓB UŻYCIA:

Produkt  w koncentracie. Działanie dezynfekujące – stosować  10% roztwór (100  g/1 kg).

Na  wcześniej  umytą   powierzchnię   nanieść   produkt  za  pomocą spryskiwacza, pozostawić  na minimum 60 sek.

Po dezynfekcji powierzchnie mają ce kontakt z żywnością  należy spłukać  wodą pitną . 

POJEMNOŚĆ: 1L

Tylko oryginalne produkty.

W T.H. ALPLAST Sp.z o.o. Sp.k. - dostawcami są wyłącznie producenci lub autoryzowani dystrybutorzy produktów. Zapewniamy oryginalność wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj, że kupujesz produkt chemii profesjonalnej. Zanim go użyjesz, prosimy zapoznać się dokładnie z zasadami postępowania z produktem, jego zakresem i sposobem szczegółowego użycia, przechowywania i wymogami ochrony produktu przed niepowołanym dostępem.

Zanim dokonasz aplikacji produktu koniecznie przetestuj jego działanie na próbce lub w niewidocznym miejscu. Tekst w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi instrukcji użytkowania danego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku