Płyny, mydła antybakteryjne

Producenci

  • system płatności przelewy 24

    system płatności przelewy 24
Attis - Mydło antybakteryjne w płynie, 400 ml Zobacz większe

Antybakteryjne mydło w płynie Attis 400 ml

Nowy produkt

Antybakteryjne gęste mydło, które delikatnie myje i pielęgnuje dłonie a przy tym zawiera glicerynę i działa ochronnie na skórę.

Więcej szczegółów

12,90 zł brutto

Cechy produktu

Pojemność400 ml

Więcej informacji

Mydło w płynie ATTIS  o działaniu antybakteryjnym oraz przeciwgrzybiczym. Skuteczny środek myjący, przeznaczony do codziennego użytku. Specjalnie dobrane, delikatne składniki powodują, że skóra nawet po wielokrotnym użyciu mydła nie ulega wysuszeniu, lecz jest świeża i gładka w dotyku. Produkt przebadany dermatologicznie.

Mycie rąk zatrzymuje rozprzestrzenianie się zakażeń i pozwala usunąć m.in. bakterie, wirusy czy grzyby odpowiadające za cały szereg groźnych chorób.

  • NIE WYSUSZA SKÓRY
  • ZAWIERA GLICERYNĘ
  • POSIADA ATEST PZH
  • PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE
  • WYGODNE OPAKOWANIE Z DOZOWNIKIEM

Pojemność: 400 ml

Przechowywać w temperaturze od +5°C do +30°C.

Mydło jest w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry.

Tylko oryginalne produkty

W T.H. ALPLAST Sp.z o.o. Sp.k. - dostawcami są wyłącznie producenci lub autoryzowani dystrybutorzy produktów. Zapewniamy oryginalność wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj, że kupujesz produkt chemii profesjonalnej. Zanim go użyjesz, prosimy zapoznać się dokładnie z zasadami postępowania z produktem, jego zakresem i sposobem szczegółowego użycia, przechowywania i wymogami ochrony produktu przed niepowołanym dostępem.

Zanim dokonasz aplikacji produktu koniecznie przetestuj jego działanie na próbce lub w niewidocznym miejscu. Tekst w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi instrukcji użytkowania danego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku