Płyny, mydła antybakteryjne

Producenci

  • system płatności przelewy 24

    system płatności przelewy 24
Nowy Tenzi - De Zal 5l - Preparat do higienicznej antyseptyki rąk oraz do odkażania rąk Zobacz większe

Płyn do dezynfekcji rąk Tenzi De-Zal GT 5L

SP22/005

Nowy produkt

Antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk bez użycia wody. Posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Gotowy do użycia preparat o przedłużonym działaniu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

394,90 zł brutto

Cechy produktu

Pojemność1 l

Więcej informacji

Preparat do higienicznego mycia i odkażania rąk bez użycia wody. Polecany do użytku domowego a także do gastronomii i przemysłu spożywczego oraz wszędzie tam, gdzie ważne jest utrzymanie rąk w higienicznej czystości. Produkt posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Charakteryzuje się przedłużonym działaniem - do 3 godzin od zastosowania, dzięki czemu zapewnia dłuższy czas aktywności, a także obniża ryzyko powtórnego zakażenia rąk. Zawiera substancje natłuszczające i nawilżające, zapobiegające wysuszaniu rąk i utrzymujące elastyczność skóry.

ZASTOSOWANIE:

do użytku domowego
- kontakt z żywnością (gastronomia, przemysł spożywczy).

SPOSÓB UŻYCIA:
1. Stosować bez rozcieńczania;
2. Higieniczna dezynfekcja rąk: 3 ml preparatu należy wcierać porcjami w suche dłonie przez 30 sekund; pozostawić do wyschnięcia;
3. Stosować zgodnie z kartą badań

POJEMNOŚĆ: 5l

Tylko oryginalne produkty.

W T.H. ALPLAST Sp.z o.o. Sp.k. - dostawcami są wyłącznie producenci lub autoryzowani dystrybutorzy produktów. Zapewniamy oryginalność wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj, że kupujesz produkt chemii profesjonalnej. Zanim go użyjesz, prosimy zapoznać się dokładnie z zasadami postępowania z produktem, jego zakresem i sposobem szczegółowego użycia, przechowywania i wymogami ochrony produktu przed niepowołanym dostępem.

Zanim dokonasz aplikacji produktu koniecznie przetestuj jego działanie na próbce lub w niewidocznym miejscu. Tekst w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi instrukcji użytkowania danego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku