Płyny, mydła antybakteryjne

Producenci

 • system płatności przelewy 24

  system płatności przelewy 24
Nowy Zestaw mydło antybakteryjne Attis 400 ml + mydło antybakteryjne Blue 500 ml Zobacz większe

Zestaw mydło antybakteryjne Attis 400 ml + mydło antybakteryjne Blue 500 ml

Nowy produkt

Mydło w płynie ATTIS  o działaniu antybakteryjnym oraz przeciwgrzybiczym. Skuteczny środek myjący, przeznaczony do codziennego użytku.
Antybakteryjne mydło Blue zielona herbata pielęgnuje ręce i wspiera naturalną barierę ochronną Twojej skóry zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii.

Więcej szczegółów

18,40 zł brutto

Więcej informacji

Mydło antybakteryjne Attis

Mydło w płynie ATTIS  o działaniu antybakteryjnym oraz przeciwgrzybiczym. Skuteczny środek myjący, przeznaczony do codziennego użytku. Specjalnie dobrane, delikatne składniki powodują, że skóra nawet po wielokrotnym użyciu mydła nie ulega wysuszeniu, lecz jest świeża i gładka w dotyku. Produkt przebadany dermatologicznie.

Mycie rąk zatrzymuje rozprzestrzenianie się zakażeń i pozwala usunąć m.in. bakterie, wirusy czy grzyby odpowiadające za cały szereg groźnych chorób.

 • NIE WYSUSZA SKÓRY
 • ZAWIERA GLICERYNĘ
 • POSIADA ATEST PZH
 • PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE
 • WYGODNE OPAKOWANIE Z DOZOWNIKIEM

Pojemność: 400 ml

Przechowywać w temperaturze od +5°C do +30°C.

Mydło jest w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry.

Blue antybakteryjne mydło w płynie 500ml zielona herbata

 

Antybakteryjne mydło Blue zielona herbata pielęgnuje ręce i wspiera naturalną barierę ochronną Twojej skóry zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii. Specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące oraz  składnik antybakteryjny skutecznie zadbają o codzienną higienę Twoich rąk. Posiada pH neutralne dla skóry

Sposób użycia: Niewielką ilość mydła rozprowadzić na wilgotnej skórze, masować do utworzenia piany, po umyciu dokładnie spłukać.

Skład: Aqua, Sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamidopropylbetaine, cocamide dea, triclosan, alcohol denat., glycerin, parfum, citric acid, methylchloroisothiazoline, methylisothiazolinone, CI19140, CI42080.

Mycie rąk zatrzymuje rozprzestrzenianie się zakażeń i pozwala usunąć m.in. bakterie, wirusy czy grzyby odpowiadające za cały szereg groźnych chorób.

 • NIE WYSUSZA SKÓRY
 • ZAWIERA GLICERYNĘ
 • WYGODNE OPAKOWANIE Z DOZOWNIKIEM

Pojemność: 500 ml

Przechowywać w temperaturze od +5°C do +30°C.

Tylko oryginalne produkty

W T.H. ALPLAST Sp.z o.o. Sp.k. - dostawcami są wyłącznie producenci lub autoryzowani dystrybutorzy produktów. Zapewniamy oryginalność wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj, że kupujesz produkt chemii profesjonalnej. Zanim go użyjesz, prosimy zapoznać się dokładnie z zasadami postępowania z produktem, jego zakresem i sposobem szczegółowego użycia, przechowywania i wymogami ochrony produktu przed niepowołanym dostępem.

Zanim dokonasz aplikacji produktu koniecznie przetestuj jego działanie na próbce lub w niewidocznym miejscu. Tekst w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi instrukcji użytkowania danego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku