Środki czyszczące

Producenci

  • system płatności przelewy 24

    system płatności przelewy 24
Swissvax Lotos Protectant 250ml Zobacz większe

Swissvax Lotos Protectant 250ml

0410

Nowy produkt

Swissvax Lotos Protectant zapewnia długotrwałą ochronę brezentowym dachom chroniąc je przed negatywnymi czynnikami środowiskowymi tj. deszcz, zanieczyszczenia drogowe, sól jak również odchody owadów i ptaków.

Więcej szczegółów

142,50 zł brutto

Więcej informacji

Swissvax Lotos Protectant zapewnia długotrwałą ochronę brezentowym dachom chroniąc je przed negatywnymi czynnikami środowiskowymi tj. deszcz, zanieczyszczenia drogowe, sól jak również odchody owadów i ptaków. Lotos Protectant jest to niezwykle skuteczny produkt, który dzięki swojej recepturze jest zdecydowanie lepszy od tego typu środków dostępnych na rynku. Tradycyjne produkty w swojej objętości zawierają ok. 1-2% ochronnych substancji aktywnych zaś Lotos Protectant posiada 15 razy wyższe stężenie które jest jednym z najwyższych zanotowanych stężeń! Mimo wysokiego czynnika substancji aktywnych produkt nakłada się ręcznie przy użyciu atomizera w bardzo łatwy sposób bez konieczności użycia gazu pędnego stosowanego w tego typu produktach.

Wskazówki:

- zapewnia rewelacyjne właściwości dzięki słynnemu efektowi Lotosu
- Skuteczna i długotrwała ochrona na lata
- zalecamy użycie kompletnego zestawu Lotos Protectant w celu uzyskania 100% skuteczności

Pojemność: 250ml

Tylko oryginalne produkty.

W T.H. ALPLAST Sp.z o.o. Sp.k. - dostawcami są wyłącznie producenci lub autoryzowani dystrybutorzy produktów. Zapewniamy oryginalność wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj, że kupujesz produkt chemii profesjonalnej. Zanim go użyjesz, prosimy zapoznać się dokładnie z zasadami postępowania z produktem, jego zakresem i sposobem szczegółowego użycia, przechowywania i wymogami ochrony produktu przed niepowołanym dostępem.

Zanim dokonasz aplikacji produktu koniecznie przetestuj jego działanie na próbce lub w niewidocznym miejscu. Tekst w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi instrukcji użytkowania danego produktu.

Śledź nas na Facebooku