Szampony

Producenci

  • system płatności przelewy 24

    system płatności przelewy 24
Obniżka!

-10%

Zymöl Clear Auto Bathe Zobacz większe

Zymöl Clear Auto Bathe - szampon bezpieczny dla wosków 250ml

CS203

Nowy produkt

Zymöl Clear Auto Bathe to szampon, który został zaprojektowany z myślą o usunięciu brudu nie naruszając przy tym wosku. Unikalna mieszanka składników takich jak wyciąg z kokosa, który odżywi lakier jak i ekstrakt z cytryny, który wspomaga czyszczenie w efekcie daje wspaniałe rezultaty.

Więcej szczegółów

99,00 zł brutto

110,00 zł brutto

Cechy produktu

Pojemność250 ml

Więcej informacji

Zymöl Clear Auto Bathe - to szampon, który został zaprojektowany z myślą o usunięciu brudu nie naruszając przy tym wosku. Unikalna mieszanka składników takich jak wyciąg z kokosa, który odżywi lakier jak i ekstrakt z cytryny, który wspomaga czyszczenie w efekcie daje wspaniałe rezultaty. Zymöl Clear Auto Bathe nie zawiera sodu oraz rozpuszczalników. Nie ryzykuj uszkodzenia swojego wosku, używaj regularnie Zymöl Clear Auto Bathe. Jest bardzo dobrze skoncentrowanym produktem dlatego wystarczy wlać tylko 2 zakrętki szamponu na 18L wody.

Pojemność: 250ml

Tylko oryginalne produkty.

W T.H. ALPLAST Sp.z o.o. Sp.k. - dostawcami są wyłącznie producenci lub autoryzowani dystrybutorzy produktów. Zapewniamy oryginalność wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj, że kupujesz produkt chemii profesjonalnej. Zanim go użyjesz, prosimy zapoznać się dokładnie z zasadami postępowania z produktem, jego zakresem i sposobem szczegółowego użycia, przechowywania i wymogami ochrony produktu przed niepowołanym dostępem.

Zanim dokonasz aplikacji produktu koniecznie przetestuj jego działanie na próbce lub w niewidocznym miejscu. Tekst w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi instrukcji użytkowania danego produktu.

Produkty powiązane

Śledź nas na Facebooku