Zapachy i neutralizatory

Producenci

  • system płatności przelewy 24

    system płatności przelewy 24
Shiny Garage Green Tea Air Freshener 250ml Zobacz większe

Shiny Garage Green Tea Air Freshener, 250ml

59068

Nowy produkt

Shiny Garage Green Tea Air Freshener & Odor Neutralizer - to produkt dzięki któremu nie tylko odświeżysz wnętrze swojego samochodu ale również wyeliminujesz przykre zapachy rozkładając cząstki bakterii.

Więcej szczegółów

27,55 zł brutto

Cechy produktu

Pojemność250 ml

Więcej informacji

Shiny Garage Green Tea Air Freshener & Odor Neutralizer - to produkt dzięki któremu nie tylko odświeżysz wnętrze swojego samochodu ale również wyeliminujesz przykre zapachy rozkładając cząstki bakterii. Green Tea to przyjemny, delikatny, świeży i trwały zapach który uprzyjemni czas spędzany w samochodzie. 
 
Gama zapachów Shiny Garage została bardzo dokładnie przetestowana pod kątem trwałości, wpływu na powierzchnie i użytkownika. Są to jedne z niewielu odświeżaczy w spray, którego trwałość liczona jest w dniach a nie godzinach.
 
Zastosowany został zaawansowany składnik pozwalający rozprowadzić kompozycję zapachową w bezpieczny sposób. Nośnik ten cechuje niska toksyczność i wysoki stopień biodegradowalności, a co za tym odświeżacze te są bezpieczne dla użytkownika, środowiska, a przypadkowa aplikacja na element plastikowy nie wyrządzi szkód.
 
 
 
Sposób użycia:
  • przed użyciem wstrząsnąć
  • aplikować pod dywanikami w okolicach nawiewów powietrza na nogi,
  • dla lepszego efektu włączyć obieg zamknięty na 3-4 minuty i pozwolić wniknąć cząsteczkom odświeżacza w każdy zakamarek wnętrza samochodu,
  • nie aplikować na elementy plastikowe czy tapicerkę
  • proces powtarzać co 3-5 dni w zależności od zapachu.
 
Nuta zapachowa : Świeżo zaparzona zielona herbata 
 
  
Pojemność: 250ml

Tylko oryginalne produkty.

W T.H. ALPLAST Sp.z o.o. Sp.k. - dostawcami są wyłącznie producenci lub autoryzowani dystrybutorzy produktów. Zapewniamy oryginalność wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj, że kupujesz produkt chemii profesjonalnej. Zanim go użyjesz, prosimy zapoznać się dokładnie z zasadami postępowania z produktem, jego zakresem i sposobem szczegółowego użycia, przechowywania i wymogami ochrony produktu przed niepowołanym dostępem.

Zanim dokonasz aplikacji produktu koniecznie przetestuj jego działanie na próbce lub w niewidocznym miejscu. Tekst w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi instrukcji użytkowania danego produktu.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku